Stavebné a banské

...

...

Rýpadlá »

Rýpadlá

ConstructionTradex má obrovské množstvo bagrov na predaj a prenájom zatriedené podľa overených predajcov a koncových užívateľov. Od mini-bagrov a mikro rýpadiel až po kolesové a pásové rýpadlá, budete byť schopní nájsť presný bager na splnenie Vašich požiadaviek. Mini rýpadlá sú vysoko flexibilné stroje používané na čokoľvek od malých terénnych prác až po rozsiahle stavebné projekty. Môžete hľadať presné modely ako je - Hitachi alebo JCB mini bagre - alebo použiť výkonný filter funkčnosti k nájdeniu konkrétneho modelu v zozname ako Cat 320 alebo bager Komatsu PC série.

Vŕtanie baranenie hĺbenie »

Vŕtanie baranenie hĺbenie

Hľadáte vrtné zariadenia, zariadenia na hĺbenie alebo baranenie - na predaj alebo prenájom? Hľadajte a nájdete stovky overených predajcov z Veľkej Británie a po celej Európe. Filtrujte výsledky populárnych výrobcov, ako sú Tramrock alebo Trencor k identifikovaniu vhodných strojov, ktoré spĺňajú Vaše požiadavky.

Ostatné zariadenia »

Ostatné zariadenia

Nenašli ste, čo hľadáte v ostatných oddeleniach ConstrutcionTradexu? Je to asi tu. Od kompresorových zariadení cez lešenie až po čerpadlá a potrubné vrstvy a všetko ostatné medzi tým. Stačí klikať cez položky, ktoré sú predmetom záujmu a kontaktovať priamo predajcov. Je to tak jednoduché!

Sklápače »

Sklápače

Či už potrebujete 1,5 tonový mini vyklápač alebo 50 tonový pevný dumper, môžete filtrovať stovky vyklápačov uvedených v zozname k nájdeniu presného stroja, ktorý spĺňa Vaše požiadavky. Vďaka všetkým výrobcom uvedeným v zozname, vrátane: Volvo dampry, Caterpillar a Terex vyklápače, a mini vyklápacie nákladné automobily značky: Benford a Barford. Ohľadom rady o špecifických potrebách - obchodníci so sklápacími nákladnými vozidlami by mali byť schopní pomôcť. Napríklad, ak máte mokré alebo zablatené povrchy, pásové sklápače poskytujú lepší výkon a môžu pracovať na strmých svahoch v porovnaní so štandardnými kolesovými sklápačmi.

Žeriavy »

Žeriavy

Hľadáte žeriavy na predaj alebo prenájom? ConstructionTradex vlastní jedno z najväčších trhovísk pre žeriavy, pokrývajúce všetky typy, ako sú vežové žeriavy a mobilné žeriavy. Pozrite sa do nášho zoznamu zariadení, alebo zadajte podmienky ohľadom žeriavu, ktorý hľadáte do poľa hore - a nájdete presne žeriav, aby vyhovoval Vašim potrebám! Upresnite svoje vyhľadávanie podľa výrobcu žeriavov a prezrite si zoznamy na predaj a na prenájom takých populárnych značiek ako sú žeriavy Liebherr, Potain žeriavy alebo Demag žeriavy. Môžete dokonca filtrovať našu databázu podľa špecifických vlastností, ako je max polomer ramena žeriavu. Každý inzerát na žeriav zobrazuje názov firmy, adresu a telefónne detaily. Stačí kontaktovať predajcu priamo telefonicky alebo e-mailom k prediskutovaniu stroja, ktorý Vás zaujíma - a to úplne zadarmo.

Valce »

Valce

Hľadajte v obrovskej databáze ConstructionTradexu lisov a valcov na predaj a k prenájmu od renomovaných predajcov v celej Veľkej Británii a Európe. Kliknite na zoznam valcov k nájdeniu konkrétnych typov valcov, ako tandem alebo asfaltové valce. Prípadne použite vyhľadávaciu lištu k nájdeniu zariadenia - vrátane kompaktorov odpadu a lisov na odpady. Ak potrebujete konkrétnu radu ohľadom najlepšieho typu valca alebo lisu, môžete sa obrátiť na niektorého z uvedených dealerov, ktorý Vám bude schopný pomôcť.

Zariadenie pre cestné práce »

Zariadenie pre cestné práce

Potrebujete kúpit alebo prenájat cestné stavebné stroje a zariadenia, ako sú finišéry, hoblíky, rozmetadlá, postrekovače, potom preklikávajte - alebo zadajte svoje požiadavky do vyhľadávacieho riadku hore. Použite našu výkonnú funkciu filtrovania pre upresnenie vyhľadávania podľa výrobcu, krajiny, roku, ceny a oveľa viac k určeniu presného stroja, ktorý zodpovedá Vaším potrebám - a potom stačí kontaktovať predajcu alebo koncového užívateľa. Je to tak jednoduché, naozaj.

Hľadáte spôsob, ako kúpiť alebo predať zariadenia?

What We Do

  • Upload and maintain all your equipment details onto AssetTradex and present your stock to thousands of buyers.
  • Feature your inventory with unlimited photographs along with your company logo.
  • Authenticate all buyer enquiries manually by AssetTradex industry experts to ensure relevance and save you time.
  • Represent your company with a full sellers profile including your company logo, contact details.
  • Dedicated account manager and direct point of contact to answer any questions and actively promote your stock.
  • Award winning customer service and support.
Zadajte inzerát na predaj »